YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılar Şefaatli’den Geldi

Şefaatli Fatih Ortaokulu öğrencileri İl Mili Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’u makamında ziyaret ettiler.
Başarılar Şefaatli’den Geldi

Şefaatli Fatih Ortaokulu öğrencileri İl Mili Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’u makamında ziyaret ettiler.Sportif faaliyetlerde başarılar elde eden öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ tarafından büyük övgüyle karşılandı.

08-04-2016

Şefaatli Fatih orta okulu öğrencilerimiz 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  okul sporları dallarında Kız voleybol takımı il birincisi-bölge üçüncüsü ,erkek voleybol takımı il birincisi-bölge ikincisi ve halk oyunlarında il birincisi olup bölgede ilimizi temsil edeceklerdir.

08-04-2016

İl Milli Eğitim Müdfürümüz Saim KUŞ sportif ve kültürel etkinlerin birçok dalında derece alan öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik edip öğrencileri hediyeler ile ödüllendirdi.Öğrencilere başarılı olmanın en önemli yollarından birinin çok çalışmak ve azim olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ, ´´Çocuklar biz ,siz geleceğimizin teminatı olan gençlerden çok umutluyuz çünkü geleceği inşa edecek nesiller sizlersiniz.

08-04-2016

Sizlerden sadece ders çalışıp evden çıkmamanızı bekelemediğimiz gibi sadece sportif ve kültürel etkinlikler ile uğraşmanızı da beklemiyoruz.

08-04-2016

  Marifet ders çalışıp aynı zamanda bu tarz güzel başarılarda elde edebilmekte ki görüyorum sizler bu iki işi aynı anda yürütebiliyorsunuz. Sizleri başarılarınızdan dolayı kutluyor ileride bu dereceleriniz ulusal platformlara taşımanızı temenni ediyorum. ’dedi.

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.