YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyüknefes TUBİTAK 4006 Bilim Fuarları

Büyüknefes Ortaokulu’nda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen ’4006 Bilim Fuarı’ açılışı yapıldı.  
Büyüknefes TUBİTAK 4006 Bilim Fuarları

Büyüknefes Ortaokulu’nda, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından desteklenen ’4006 Bilim Fuarı’ açılışı yapıldı.

            Düzenlenen açılış töreninde; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Danyal KOCABEYOĞLU, bilim fuarlarının, öğrencilerin vizyonunu genişleten, ileriye farklı bir gözle bakmalarını sağlayan, onların bakış açılarını zenginleştiren, geliştiren bir çalışma olduğunu belirtti. KOCABEYOĞLU, "Öğrencilerimizin hepsinin gözlerinin  ışıl ışıl olduğunu ve gerçekten bir şeyler üretmenin  sevinci içerisinde olduklarını  gördüm. Öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmen arkadaşlarımız özverili çalışmalarıyla projelerini oluşturdu. Bilim Fuarımızda yapılan projeleri sizlerle ve velilerimizle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. " dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Danyal KOCABEYOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih ERDOĞAN, Şube Müdürü Şerif DOĞAN, Yerköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, AR-GE Birimi Öğretmenleri ve öğrenci velilerinin de  bulunduğu davetliler öğrencilerin hazırlamış oldukları projelerin stantlarını tek tek ziyaret ederek öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

  

           Yozgat Büyüknefes Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi göstermiş oldukları özverili çalışmalarından ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

 

 

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.