YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haydi Yozgat '' Telafide Ben de Varım''

Haydi Yozgat '' Telafide Ben de Varım''

Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlanmıştır.

Öğretmenlerimiz, velilerimiz, Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim okullarımızda öğrenim gören çocuklarımız için 5 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek Program kapsamında ilimiz genelinde 4000 i aşkın bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinlikler planlanmış olup,  https://telafidebendevarim.meb.gov.tr  adresinden  il/ilçe milli eğitim müdürlüğü resmi internet sitelerimizden ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.