YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Merkezindeki Okul ve Kurum Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

İl Merkezindeki Okul ve Kurum Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Merkez Okul Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI başkanlığında 07.11.2017 tarihinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Toplantıda okul müdürlerimizin tek tek sorunlarını dinleyen Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI eksiklikleri not alarak giderilmesi için gerekli talimatları verdi.

 YAZICI Sayın Valimizin himayelerinde hazırlanan Strateji Belgesi kapsamında yürütülen çalışmaların takibi ve raporlanması, her okulun risk analizinin ve öğrenci sorunlarının rehber öğretmenler tarafından çıkarılması, velilerimizin eğitimle ilgili ihtiyaç analizinin yapılması ve bu hususlarda okullarımızdan dört yıllık eylem planı hazırlayarak uygulamaya konulmasını istedi.

Ardından toplantıda gündem maddelerinden ;Geçen eğitim- öğretim yılının değerlendirilmesi, okul ve kurumların fiziki durumu, okul ve kurumların donatım onarım talepleri, okul ve kurumların donatım, araç-gereç ihtiyaçları, taşıma yoluyla eğitime erişim ve yemek hizmetleri, rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri, okul ve öğrenci günleri, Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji belgesi ve öğretmen koçluğu ve uygulamaları, sosyal, sportif ve kültürel etkinlikler, okulların risk analizlerinin yapılması, öğrenci sorunlarının tespiti, dezavantajlı öğrencilerin tespiti, akademik başarı durumu ve başarının artırılması için yapılacak eylem planı, kurumsal iletişim, kurum kültürü ve kurum iklimi, ölçme-değerlendirme ,TÜBİTAK projeleri, kalite takip sistemi iş ve işlemleri konuları görüşülüp kararlar alındı.

Toplantıya katılan okul müdürlerimize bu zamana kadar verdikleri emeklerden dolayı  teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI iyi dilek ve temenniler ile toplantıya son verdi.

07-11-201707-11-201707-11-201707-11-2017 

 

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.