YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle İlimiz Eğitimini Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle İlimiz Eğitimini Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında 04.11.2020 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Yöneticileri ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin  katılımıyla İlimiz geneli eğitimi değerlendirme toplantısı Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.

Toplantı Müdürlüğümüz birim amirlerinin ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin sunumları, paylaşımları ve bir önceki toplantıda alınan kararlarla ilgili çalışmaların değerlendirilmesiyle başladı.

         Gündem Maddelerinden; salgınla ilgili alınan tedbirler, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinin değerlendirilmesi, okul ve kurumların ihtiyaçları, kış mevsimi hazırlıkları, Avrupa Birliği, kalkınma ajansları, TÜBİTAK projeleri, sosyal, sportif ve kültürel etkinlikler, taşımalı eğitim, akademik başarının artırılmasına yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalar, dezavantajlı öğrencilere yönelik yapılan çalışmalar, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) destek noktaları, ölçme değerlendirme ve izleme süreçleri, velilere yönelik seminer ve eğitimler, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ve öğrencilerimizin dönem başı ve dönem sonu itibarıyla kazanımlarının takibinin yapılması ve eksikliklerin giderilmesi konuları görüşülüp, gerekli istişarelerin ardından kararlar alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI gündem maddelerinin yanı sıra, destekleme ve yetiştirme kurslarında öğrencilerimizin kazanımlarına göre işlenecek konuların belirlenmesi, her öğrencimizin en az bir sosyal, sportif ve kültürel faaliyete yönlendirilmesi,  konularına değinerek, ilimiz eğitimine katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür edip, iyi dilek ve temennilerle toplantıyı sonlandırdı.

04-11-202004-11-202004-11-202004-11-202004-11-202004-11-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.