YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okullarının Eğitim Kalitesini İçin Toplantı Yapıldı

Bozok Üniversitesi  İlahiyat fakültesi konferans salonunda  İmam Hatip öğrencilerinin eğitim kalitesini artırmaya yönelik toplantı yapıldı . 
İmam Hatip Okullarının Eğitim Kalitesini İçin Toplantı Yapıldı

Düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ,İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ömer YILMAZ,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet TEKİN, İl Müftülüğü Din Öğretimi Şube Müdürü Fevzi YILMAZ, İmam Hatip Lise müdürleri ve İmam Hatip öğrencilerini temsilen bir grup öğrenci katıldı.13-01-2016

Toplantı da yapılan istişareler sonucunda 24/02/2016 tarihinde saat 14:00 da İmam Hatip öğrencilerinin sorunlarını anlatacağı ‘’ÖğrenciGözüyle İmam Hatip okulları ve Din Hizmetleri’’

 konulu bir panelin Bozok Üniversitesi İlahiyat fakültesi Konferans salonunda oluşmasına karar verildi.

Yapılacak olan panel İmam Hatip Lisesi öğrencileri ,İlahiyat Fakültesi öğrencileri ,yeni göreve başlamış bir İmam Hatipten oluşan katılımcılar ile gerçekleşecek.

13-01-2016

İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ‘’ Yapılacak olan panel sonucunda öğrencilerimizin gözünden İmam Hatip okullarını daha iyi anlayacağız ve sorunlarına daha iyi çözümler bulacağız. Öğrencilerimizin beklentileri bizim için çok önemli .Panelden aldığımız geri dönütler neticesinde İlahiyat Fakültesi akademisyenleri ile birlikte bir de çalıştay planlanmaktadır’ ’dedi.

13-01-2016

 

İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ömer YILMAZ ; Bu üç kurumun birlikte yürüteceği çalışmanın hayırlara vesile olmasını dileyerek, toplantı iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.