YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalite Uygulamaları ve Okul Kalite Değerlendirme Etkinlikleri

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün “ Kalite Uygulamaları ve Okul Kalite Değerlendirme etkinlikleri ”  ile ilgili  program  05 Kasım 2013  Salı günü Yozgat Grant Ser Otel Toplantı Salonunda yapıldı.
Kalite Uygulamaları ve Okul Kalite Değerlendirme Etkinlikleri

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün “ Kalite Uygulamaları ve Okul Kalite Değerlendirme etkinlikleri ”  ile ilgili  program  05 Kasım 2013  Salı günü Yozgat Grant Ser Otel Toplantı Salonunda yapıldı. Çalıştay  Saat: 09:00 da başlayıp Saat:  16:30 da sona erdi

             Yapılan   Çalıştay’a; Meslek Liselerinin Okul Gelişimi Yönetim Ekipleri, İşkur´dan iş ve Meslek Danışmanları, TSO, ESOB, KOSGEB, OSB Temsilcileri, Meslek  Liselerimiz´den öğrenci, öğretmen, bölüm şefleri, okul aile birliği üyeleri ve okul Müdürleri katılmıştır.

Proje eş uzmanı Ümit GÜLER ve Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Profesörü  Ulvi ŞEKERCİ katılımcılara konu ile ilgili bilgiler sunmuşlardır.

Mesleki EğitimMesleki EğitimMesleki EğitimMesleki EğitimMesleki Eğitim

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.