YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kompozisyonda TÜRKİYE 3.sü Yozgat’tan

Kompozisyonda TÜRKİYE 3.sü Yozgat’tan
Kompozisyonda TÜRKİYE 3.sü Yozgat’tan

Yozgat serpil Akdağ Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Nail ESİRGEN ,Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim genel Müdürlüğünce düzenlenen ‘’Nasıl Bir Gençlik ?’’ konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye 3.sü oldu.

Gençlik Haftası çalışmaları kapmasında resmi ve özel tüm ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik ‘’Nasıl Bir Gençlik ,Nasıl Bir Toplum, Nasıl Bir Türkiye ?’’sorularına cevap teşkil edecek şekilde gençliğin kaleminden gelecek nesilleri anlamak ve anlatmak için eserler yazıldı. İl birincileri arasında yapılan derecelendirmede ;Yozgat Serpil Akdağ Anadolu Lisesi öğrencisi Ali Nail Esirgen ‘’Ufukları Aşan Bir Gençlik ‘’ adlı kompozisyonu ile yarışmada 3. Olup ödülü olan tabletti İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Tekin’in elinden aldı.

 

Öğrencimizi makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Tekin öğrencemizi tebrik ederek yazmayı asla bırakmaması gerektiğini tavsiye etti.

14-06-201714-06-2017

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.