YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personeline En İyi Narkotik Polisi Anne Ve KADES Semineri Verildi

Müdürlüğümüz Personeline En İyi Narkotik Polisi Anne Ve KADES Semineri Verildi

İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından Müdürlüğümüz Personeline Milli Eğitim Müdürlüğü Bozok Toplantı Salonunda en iyi narkotik polisi anne ve KADES uygulaması semineri verildi.
İçişleri Bakanlığı tarafından çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçme konusunda anne duyarlılığından faydalanmak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında uyuşturucu nedir, artan uyuşturucu kullanımının önüne geçmek amacıyla yapılan faaliyetlerin aktarıldığı seminerde, evde verilen eğitimin, annenin çocuklarına karşı yaklaşımının öneminden bahsedildi. Uyuşturucu maddenin tanımı, başlama nedenleri, madde bağımlılığı, bağımlılık döngüsü de detaylıca anlatıldı. Seminer sonrası katılımcılara konuya ilişkin el broşürü dağıtılarak, çocukları ile ilgilenmeleri, çocuklarının davranışlarındaki değişimleri gözlemlemeleri ve arkadaş çevrelerini iyi tanımaları konusunda uyarılarda bulunuldu. Seminerde Kadın Destek Uygulaması (KADES) tanıtımı yapıldı.

Verilmiş olan seminerden dolayı İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ederiz.

24-02-202224-02-2022

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.