YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Okullarında Mutlu ve Umutlu

Öğrencilerimiz Okullarında Mutlu ve Umutlu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı Fatma Temel Turhan Ortaokulumuzu ziyaret etti.

Okulumuzun eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyen Müdürümüz öğrencilerimizle sınıflarında bir araya gelip, hasbihalde bulunarak istek ve önerilerini dinledi.

Tüm okullarımızın aynı imkanlara sahip olmasına rağmen bazı okullarımıza kayıt alanı dışından öğrencilerin gelmesinin gereksiz bir yoğunlaşmaya neden olduğunu belirtti.

Bu durumda eğitim süreçlerini olumsuz etkilendiğini, bunun önüne geçilmesi için velilerimize önemli bir sorumluluk düştüğünü vurgulayarak, kayıt alanı dışından asılsız adres değişikliklerinden vazgeçilmesinin önemini dile getirdi.

Öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda kurum kültürünün geliştirilmesinin kurum ikliminin iyileştirilmesine bağlı olduğunu ve bu durumun toplam kalite anlayışı ile çözülebileceğini vurgulanarak, akademik başarı ile birlikte değerler eğitimine önem verilmesi, öğrenilen bilgilerin davranışa dönüştürülmesinin oldukça önemli olduğunu söyledi.

Rehberlik hizmetlerinin yoğunlaştırılarak okulun sorun analizinin yapılması ve veli eğitimlerine ağırlık verilmesi talimatını verdi.

Okulumuzun yönetici, öğretmen, öğrenci, çalışan ve velilerine teşekkür edip, ziyaretini sonlandırdı.

27-10-202127-10-202127-10-202127-10-202127-10-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.