YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Sağlıklı ve Hijyenik Bir Ortamda Verimli Eğitim Alması İçin Çalışıyoruz

Öğrencilerimizin Sağlıklı ve Hijyenik Bir Ortamda Verimli Eğitim Alması İçin Çalışıyoruz

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez Okul Müdürlerimizin katılımıyla video konferans sistemiyle toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda okul öncesi eğitim, ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflar, ortaokul 8. sınıflar, lise 12. sınıflar ile köy okullarında uygulanacak yüz yüze eğitimin ayrıntıları görüşüldü.

Öğrencilerimizin sınıfta oturma düzeni, okullarımızın tüm çevresi ile ortak kullanım alanlarının dezenfekte edilmesi, maske, sosyal mesafe, ders programları, canlı dersler , EBA kullanımı (Eğitim Bilişim Ağı),okul servis denetimleri, taşımalı eğitim, öğretmen eğitimleri,tablet dağıtımı, okullarımız ve  pansiyonlarımızın Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan  Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzuna göre hazır hale getirilmesi konuları üzerinde gerekli açıklamalar yapılarak, kararlar alındı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile okul müdürlerimizin talep ve önerilerini dinleyen Müdürümüz, yapılan ve yapılacak her çalışmanın geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda verimli bir eğitim alması için çok önemli olduğunu dile getirerek, toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

09-10-202009-10-202009-10-202009-10-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.