YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenme Şenliklerinin Akşam Etkinlikleri Beğenildi

Yozgat Öğrenme Şenlikleri kapsamında gündüz Cumhuriyet alanında yapılan etkinliklerin yanında akşam yapılan programlarda neşeli geçti. 
Öğrenme Şenliklerinin Akşam Etkinlikleri Beğenildi

Yozgat Öğrenme Şenlikleri kapsamında gündüz Cumhuriyet alanında yapılan etkinliklerin yanında akşam yapılan programlarda neşeli geçti. Öğrenme şenliklerinin ilk günü akşamı Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden oluşan ve İlahi sanatçısı Recep Kunduz’un çalıştırdığı ilahi korosunun konseri çok beğenildi. Programın ikinci kısmında şiir dinletisi gerçekleşti. Yozgat Anadolu Lisesi öğrencilerinin yanı sıra, Vali Ertuğrul Ersoy müdürü Ahmet Boz, Gazi Mustafa Kemal İmam Hatip ortaokulu müdürü Mehmet Yaşar DOĞRU kendi yazdıkları şiiri okudular. Ayrıca Yozgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Murat Korkmazyürek, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Uyar, Şube Müdürü Halil Gürel, Şube Müdürü Ömer Başol, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar ve İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş birer şiir okudu.

 

Öğrenme Şenliklerinin ikinci günü akşamı Öğretmenlerden oluşan koru Türk halk müziğinden oluşan türküleri seslendirdiler. Neşeli geçen gecede Şube Müdürü Halil Gürel söylediği türkülerle dinleyicilerden tam not aldı. Bu etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.