YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenmek Adına Hep Beraberiz

2015 yılı geride kalırken  Yozgat’ta bir çok alanda yeniliğe imza atarak veda ediyor. Sosyal faaliyet çizgisinde Öğrenme Şenliği,Okçuluk gibi faaliyetleri organize eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü  bu kez  de ‘’Öğrenmek Adına Ben de Varım’’ projesini ilimize kazandırdı. 
Öğrenmek Adına Hep Beraberiz

              Öğrenirken eğlenmeyi hedef alan proje kapsamında ilk çalışma Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk Sağlık ve Meslek Lisesinin çalışmalarıyla büyük beğeni toplayarak tamamlandı.

Birbirinden güzel iki sunumla dengesiz ve sağlıklı beslenme gibi konuların sunumu  ile izleyenler hem bilgilendi hem de eğlenceli bir zaman dilimi geçirdi.Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarından Danyal KOCABEYOĞLU ve Fatih ERDOĞAN katıldı.29-12-2015

         Projenin organizasyonunu gerçekleştiren İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil GÜREL:’’Öğrencilerimizi rutin öğrenme metodlarından farklı olarak sosyal faaliyetlerle de öğrenme ortamlarının eğlenceli bir şekilde sunulabileceğini ifade etti.

29-12-2015

Bu anlamda Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi Okul Müdürü Elif TÜMGAN ile Atatürk Mesleki ve Tekni Anadolu Lisesi Müdürü Mücahit ÇITIR ,beraberindeki idareci,öğretmen ve öğrencilere canı gönülden teşekkür etti.Projenin ikinci dönem de farklı etkinliklerle devam edeceğine dair sinyaller verdi.

29-12-201529-12-2015

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.