YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Müdürlerimizle Eğitimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Özel Okul Müdürlerimizle Eğitimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Yusuf YAZICI başkanlığında 08.01.2019 tarihinde Özel Eğitim Kurumları Müdürlerimizle İlimiz eğitimini değerlendirme toplantısı Müdürlüğümüz Sürmeli Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda gündem maddelerinden; kardeş okul projesi, bayram ve törenlerde uyulması gereken kurallar ,derslerin işleyişi ve kazanım elde etme süreçleri ,okul bahçelerinin düzenlenmesi, okul risk analizlerinin çıkarılması ,rehberlik hizmetleri, veli eğitimi, öğrenci koçluk sistemi ,ders kitaplarının kullanımı ,kaynak kitap yasağı, ölçme-değerlendirme sistemi, akademik başarının izlenmesi ,kurumsal iletişim, kurum kültürü, kurum iklimi, stratejik plan ,projeler , resmi yazışmalar ve 2023 Eğitim Vizyon Belgesi konuları görüşülerek gerekli istişareler yapılıp görüş alış-verişinde bulunularak kararlar alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI ’ ’Öncelikli hedeflerimizden bir tanesi öğrencilerimizin kendisinin sahip olduğu yetenekler doğrultusunda akademik başarı elde etmesidir. Aynı zamanda öğrencilerimiz öğrendiği bilgiyi içselleştirip davranışa dönüştürmesi öneme haiz bir konudur’’ dedi.

 

Öğrencilerin akademik başarısı ve davranış gelişim süreçlerinin izlenmesi ve değerlendirilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını isteyen Müdürümüz, tüm süreçlerin Müdürlüğümüzce izleneceğini dile getirdi.Öğrenciler için en etkili kaynağın öğretmenlerimiz olduğunu söyleyen YAZICI ,toplantıya katılan tüm eğitim yöneticilerimize teşekkür ederek , toplantıyı sonlandırdı.

08-01-201908-01-201908-01-2019

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.