YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretsiz Olarak Dağıtılan Yardımcı Kaynak Kitaplar Öğrencilerimize Ulaştırılıyor

Ücretsiz Olarak Dağıtılan Yardımcı Kaynak Kitaplar Öğrencilerimize Ulaştırılıyor

Millî Eğitim Bakanlığımızca öğrenci ve öğretmenlerimize destek olmak amacıyla ücretsiz olarak verilen ''çalışma soruları, beceri temelli testler ve LGS çalışma tekrar testleri ''yardımcı kaynak kitapların dağıtımı devam ediyor. Bu kapsamda 92.161 adet yardımcı kaynak kitap ücretsiz olarak İlimizde 2.Sınıftan 12.sınıf kademlerinde öğrenim gören öğrencilerimizin istifadesine sunuluyor.

Dİvanlı Refika Mustafa Kıymaz Aslan ilk-Ortaokul öğrencilerine  yardımcı kaynak kitaplarının dağıtımına katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı ve Şube Müdürümüz Işık Gün kitapları öğrencilerimize takdim etti.

Kitap dağıtımından sonra okulumuz 8/A sınıfı öğrencisi Zeynep Münevver Cihangiroğlu ''Biz öğrencilere dağıttığınız yardımcı kaynak kitapların sınavlarda ve derslerde büyük yararı olacaktır. Size ve Milli Eğitim Bakanlığına tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim'' dedi.

Basılı olarak öğrencilerin istifadesine sunulan kaynak kitaplara yardimcikaynaklar.meb.gov.tr adresinden dijital olarak da ulaşılabilirsiniz.

Devlet Ricalimiz ve  Milli Eğitim Bakanlığımız başta olmak üzere ücretsiz dağıtılan yardımcı kaynak kitapların gönderilmesinde emek ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

03-01-202203-01-202203-01-202203-01-2022

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.