YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Kadir Çakır, E-Konferans Sistemiyle Öğretmenlere Seslendi

Valimiz Kadir Çakır, E-Konferans Sistemiyle Öğretmenlere Seslendi

 Valimiz Sayın Kadir Çakır, İlimizde görev yapan öğretmenlerle Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezinde, ilçelerde görev yapan öğretmenlerimizle ise telekonferans yöntemiyle görüşerek toplantı yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı’nın açılış konuşmalarıyla devam etti. Yazıcı konuşmasında ‘’  Tüm okul ve kurumlarımızda takım ruhu ve kolektif bir bilinçle hareket ederek sürekli bir gelişim içeresinde olmamız elzem bir husustur.

Zira Vatanımız ve bizler için canlarını feda eden şehitlerimize, gazilerimize ve aziz milletimize minnet ve şükran borcumuz vardır. Bu borcu layıkıyla ve hep birlikte ödeyeceğimize olan inancımla hepinizi saygıyla selamlıyorum’’ dedi.

Valimiz Kadir Çakır Eğitim ve öğretimin önemine dikkat çekerek, ilçe Kaymakamlarından, okul müdürleri ve öğretmenlerden konuya oldukça hassasiyet göstermelerini istedi. İlimizde eğitim ve öğretimin istenilen seviyeye getirilmesi için herkesin çok çalışması gerektiğini dile getiren Çakır, e-konferans sistemiyle yapılan toplantıda öğretmenlerimizin istek ve taleplerini alıp soruları cevaplandırarak toplantıyı sonlandırdı.

Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Sayın Valimize ve toplantıya katılan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

12-12-201812-12-201812-12-201812-12-201812-12-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.