YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ KADİR ÇAKIR, EVDE EĞİTİM GÖREN MUHAMMED ENES’İ ZİYARET ETTİ

VALİMİZ KADİR ÇAKIR, EVDE EĞİTİM GÖREN MUHAMMED ENES’İ ZİYARET ETTİ

        Valimiz Sayın Kadir Çakır, doğuştan Kseroderma Pigmentozum hastalığı nedeniyle evde eğitim gören, Agah Efendi İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Muhammed Enes Köse’yi ve ailesini hanelerinde ziyaret etti.         

Hastalığı nedeniyle güneş ışınlarına direk maruz kalmaması gereken 9 yaşında ki Muhammed Enes, güneşe çıkamadığı ve okula gidemediği için evde eğitim görüyor. Muhammed Enes’in sağlık durumu hakkında Sağlık İl Müdürü Fatih Şahin´den , eğitimi ile alakalı ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı ve öğretmeninden bilgi alan Valimiz Çakır, Muhammed Enes’e çeşitli hediyeler vererek derslerinde başarılar diledi.           Aileye geçmiş olsun temennisinde bulunan Valimiz Çakır, Muhammed Enes ve evde eğitim gören tüm öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde almaları için her türlü desteğin verildiğini söyledi.             Resul ve Seçkin Köse çifti ise Valimiz Kadir Çakır’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  

12-02-201912-02-201912-02-2019

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.