YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yangın Tatbikatı

  28 Şubat Sivil Savunma Günü dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy İlkokulu´nda Yozgat İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin de katılımı ile yangın söndürme ve tahliye tatbikatı düzenlendi. 
Yangın Tatbikatı

      28 Şubat Sivil Savunma Günü dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy İlkokulu´nda Yozgat İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin de katılımı ile yangın söndürme ve tahliye tatbikatı düzenlendi. Tatbikat öncesinde çeşitli hazırlıklar yapılarak öğrencilere deprem ve yangın gibi afetler sırasında nasıl davranmaları gerektiği öğretmenlerimizce anlatıldı.

      Yangın söndürme ve tahliye tatbikatı başarı ile tamamlandı. Tatbikat sırasında ekipler okulumuz öğrencilerine uygulamalı eğitimler verdiler.

yangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatıyangın tatbikatı

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.