YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Binamızda Çocuklarımız Daha Mutlu

Yeni Binamızda Çocuklarımız Daha Mutlu

 Çekerek İlçemizde YIK-YAP kapsamında yapılan ve eğitime başlanılan Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokuluna İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı beraberinde ilçe milli eğitim müdürü Zeki Akkan ile ziyarette bulundu. Okulun birimlerini gezerek bilgi alan Müdürümüz 8.sınıf öğrencilerimizin Türkçe dersine misafir olup öğrencilerin kitap okuma ve değerlendirme etkinliğine katıldı. Etkileşimli tahtada Bakanlığımızca  öğrencilerimizin akademik gelişimlerine katkı ve destek için hazırlanan E izleme sistemi üzerinden Türkçe dersi test çözümlerini izledi. Yeni okulumuzun ve Bakanlığımızın sağladığı imkanların öğrencilerimizin sevinç ve mutluluğuna vesile olduğunu görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Müdürümüz öğrencilerle gayret, azim ve emek vermenin olumlu sonuçları ve sınavlara etkisi üzerinde sohbet ederek, öğrencilere teşekkür edip sağlık ve esenlik dileğinde bulundu.

 Öğretmenler odasını da ziyaret eden Müdürümüz insana şekil vermenin tatlı yorgunluk ve mutluluk olduğunu belirterek bu mutluluğu en yoğun ve içten hisseden insanların öğretmenler olduğunu ifade ederek emeklerinden dolayı yönetici ve tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür etti. Okulumuzun yapımındaki takdir ve destekleri için Devlet Ricalimize ve emek veren herkese teşekkür etti.

06-01-202306-01-202306-01-2023

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.