YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 Projemiz Davet Edildi
![12 Projemiz Davet Edildi](/meb_iys_dosyalar/2023_05/15143351_5d431b56-9220-40ec-b11b-597438f23141.jpg)
TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ön değerlendirme sonuçları açıklandı. Çeşitli alanlarda 70 Proje ile başvuru yaptığımız ve 22-23 Mayıs 2023 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan "Bölge Sergisine" İlimizden 12 proje davet edildi. Bölge sergisine katılacak tüm öğrenci ve danışman öğretmenlerimize başarılar dileriz.
![15-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_15143617_d394f777-a55b-41e6-a084-b759fd9d2948.jpg)
![15-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_15143612_5d431b56-9220-40ec-b11b-597438f23141.jpg)