YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
13. eTwinning Ulusal Konferansına Davet
![13. eTwinning Ulusal Konferansına Davet](/meb_iys_dosyalar/2022_12/22140315_dec0c15e-7fbd-4923-af2b-fdc72d9f1dec.jpg)
İlimiz Sarıkaya ilçesi Fatih Ortaokulu Türkçe öğretmeni Esra TEKNECİ, 2021-2022 eğitim-öğretim yılında 7.sınıf öğrencileri ile birlikte eTwinning platformunda ''Doğru İletişimin Anahtarı'' adlı projeyi gerçekleştirmiştir.
Projenin kurucusu olan öğretmenimiz, 41.846 proje arasından ilk 200'e girerek 26-28 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya Aksu'da düzenlenecek olan 13. eTwinning Ulusal Kongresine davet edilmiştir.
Okulumuzun yönetici,öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.