YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018/2 EKPSS Duyurusu

2018/2 EKPSS sonucuna göre Engelli Personel İstihdamı kapsamında Yozgat İl emrine yerleştirilenlerin 25/01/2019 tarihine kadar aşağıda listelenen evrakları Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Personel Atama Şubesine teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihler aralığında aşağıda belirtilen evrakları Müdürlüğümüze teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Başvuruda İstenilen Belgeler;

1-Engelli Sağlık Kurul Raporu

2-Diploma asılları veya onaylı örnekleri(diploma aslı ibraz edilmek koşulu ile onay işlemi Müdürlüğümüzce de gerçekleştirilebilecektir.)(diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma veya örnekleri ile değiştirilebilecek belgeler)

3- Adli Sicil Kaydı,

4-Askerlik Durum Belgesi,

5-3 (üç) Adet Vesikalık Fotoğraf,

6-Kimlik Aslı ve Fotokopisi,

7-Mal Bildirimi

8-2018 EKPSS/Kura ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi

9-Herhangi  bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığına dair belge. (Sosyal Güvenlik Kurumlarından alınacaktır.)

10-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayar Ortamında eksiksiz doldurularak aday tarafından tükenmez kalem ile imzalanacaktır. İmza dışında kalem ile üzerinde herhangi bir değişiklik veya yazı kesinlikle yazılmayacaktır.)

İLİMİZE YERLEŞTİRİLİP GÖREVE BAŞLAMADAN İL DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTEYENLER:

Samsun İl emrine yerleştirildiği halde başka ilde görev yapmak isteyen engelli (aday) personel, göreve başlamadan önce bir defaya mahsus olmak üzere yer değişikliği hakkını kullanabilecektir. İl değişikliği yapmak isteyen personeller, tek il/ilçe tercihinde bulunarak ekteki dilekçe örneği ile 2018 EKPSS/Kura ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesini 09/01/2019 tarihine kadar şahsen Müdürlüğümüze teslim edecek veya ypatama66@meb.gov.tr e-mail adresine gönderilecektir.

Telefon: 0354 280 66 34- 280 66 35

EKLER:

Atandığı İlden Başka ile Gitmek İsteyenler Dilekçe Örneği

Mal Bildirim Formu
Güvenlik Araştırma Formu

Engelli atama başvuru formu

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.