YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi

28.12.2012 tarihi 13.30’da Şahin Tepesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi etkinliği gerçekleştirilmiştir. Belediye Başkanımız Sayın Yusuf BAŞER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ...
24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi

     28.12.2012 tarihi 13.30’da Şahin Tepesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi etkinliği gerçekleştirilmiştir. Belediye Başkanımız Sayın Yusuf BAŞER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Süleyman YURTSEVDİ ve merkezdeki tüm okullardan 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 2’şer öğretmen ve liselerden 10’ar öğrencinin katılımıyla ağaç dikim etkinliği gerçekleştirilmiştir. 

     Belediye Başkanımız Sayın Yusuf BAŞER, Yozgat Belediyesi olarak yeşil bir Yozgat Projesi kapsamında Şahin Tepesi´ne 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde her öğretmen için bir fidan dikmek istediklerini fakat hava şartları müsait olmadığı için bugüne bıraktıklarını söyledi.

     Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ ise, Belediye Başkanımız BAŞER´e teşekkür ederek, ´´Ağaç dikmek görevimiz, ama bu gün burada müdürlüğümüze ayrılan saha bize verilen değeri gösteriyor. Biz 24 Kasım´da başkanımızla görüşmemizde 6 bine yakın öğretmenimiz olduğunu söylemiştik. Başkanımız bize jest olsun diye her öğretmen için bir tane fidanı bugün burada toprakla buluşturuyor. Biz bu uygulamayı Bakanlığımızın başlattığı belediyeler ile ortak yürütülen ´´Okullar Hayat Bulsun´´ projesinin bir parçası olarak da görüyoruz´´ diye konuştu.

 

agac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikmeagac_dikme

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.