YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. ve 12. Sınıflarımızın Derslerine Giren Öğretmenlerimizle Toplantı Yapıldı

8. ve 12. Sınıflarımızın Derslerine Giren Öğretmenlerimizle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı 8. ve 12. sınıfa giden öğrencilerimizin derslerine giren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil, Sosyal Bilgiler, Tarih ve Coğrafya   öğretmenlerimizle branşlar bazında video konferans sistemi üzerinden toplantı gerçekleştirdi.

Öğrencilerimizin sosyal gelişimi, akademik başarı, EBA, destekleme yetiştirme kursları, LGS (Liseye Geçiş Sınavı) , YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) süreçlerin değerlendirilmesi, sınavlara kadar eksik kalan kazanımların tespit edilerek Destekleme ve Yetiştirme Kurslarıyla telafi edilmesi, sınav kaygısı, stresle baş etme yöntemleri, sınavlarda soru çözme yöntem ve teknikleri konusunda rehberlik yapılması, salgının öğrencilerimiz üzerindeki olumsuz etkileriyle izleme ve değerlendirme süreçlerine ağırlık verilmesi konularından bahsederek öğretmenlerimizle fikir alışverişinde bulundu.

Öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini alan Müdürümüz, İlimiz eğitimine vermiş olduğu desteklerden dolayı toplantıya katılım ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

 15-03-202115-03-202115-03-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.