"81 Çalıkuşu Yozgat" Dergisi Yayında
Müdürlüğümüzün ''81 Çalıkuşu Yozgat'' isimli eğitim ve kültür dergisi yayında![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/03103549_photo_2022-01-03_10-34-31.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımızın başlattığı 81 ilde, il düzeyinde hazırlanacak ve eğitim faaliyetlerinin görünürlüğünü artıracak dijital dergi çalışmamız iki ayda bir yayınlanacaktır. Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimimizin hazırlamış olduğu ilk sayımız yayında.
E-dergimizde; eğitim-öğretim faaliyetleri, ilimizde devam eden projeler, meslek liselerimizin tanıtımı, ''Bizden Haberler'', ilimizde düzenlenen kutlama programları, açılışı yapılan TÜBİTAK fuarları vb. konuları yer almaktadır.
E-dergimizi; bilgisayar, tablet ve cep telefonundan aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.