YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN ANLAMLI ZİYARET

Ayşe Ilıcak İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Yozgat Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN ANLAMLI ZİYARET

Ayşe Ilıcak İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Ayşe Ilıcak İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İdris Çetin , 6/F Sınıfı öğrencileri Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezindeki tedavi gören hastaları ziyaret ederek onların dertlerini dinledi.

Hastalara ufak hediyeler götüren öğrenciler ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve tüm hastalara şifa dilediklerini dile getirdi.

12-04-2017

Ayşe ılıcak İmam hatip Ortaokulu Müdürü İdris Çetin ‘’Okulumuz bu tarz ziyaretleri çokça yapmakta. Önceki haftalarda Huzur Evine bir ziyaretimiz oldu.

Biz Bu ziyaretler sayesinde öğrencilerimize değerler eğitimini aşılamayı hedefliyoruz. Bu ziyaretler  orda kalan hastalarımızın ve Huzur evi sakinlerimizin aslında yalnız olmadığını Türk gençliğinin onların her zaman yanında olduğu anlamına geliyor.

12-04-2017

Bu ziyaretler sayesinde öğrencilerimiz aslında büyüklerimize karşı saygıyı , sevgiyi aile bilincinin önemini ve yardımlaşmayı öğreniyor.Eğitim Dediğimiz konu sadece okul binası içinde değil okulun dışında da devam ediyor.

Ben Yozgat Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürümüze ve öğrencilerimize duyarlılığından dolayı teşekkür eder bu tarz ziyaretlerimizin devam etmesini diliyorum’ ’dedi.

12-04-2017

12-04-201712-04-2017

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.