YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bana AB´yi Anlat Yarışma Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında
Bana AB´yi Anlat Yarışma Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında yapılan “Bana AB’yi Anlat” Proje Yarışmalarında ilimizden dereceye giren öğrencilerimize Bakanlık tarafından gönderilen ödüller 01 Temmuz 2015 Çarşamba günü Yozgat Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda verildi.

Slogan Yarışması İl Birincisi SorgunMehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Enbiya Taha Biçer, İl İkincisi Özel Ergin Ortaokulu öğrencisi Ayşenur Zararsız ve İl üçüncüsü Erdoğan M. Akdağ Ortaokulu öğrencisi Seyit Nizam Yılmaz.

Resim Yarışması İl Birincisi Erdoğan M. Akdağ Ortaokulu öğrencisi İremnur Kadifekale, İl İkincisi Saray Yibitaş Lafarge Ortaokulu öğrencisi Selim Kılıçarslan ve İl üçüncüsü Aydıncık Ortaokulu öğrencisi Meryem Betül Yıldız.

Kısa Öykü Yarışması İl Birincisi Şehitler Fen Lisesi öğrencisi Handenur Doğan, İl İkincisi Yozgat Lisesi öğrencisi Recep Burak Daş ve İl üçüncüsü Erdoğan Akdağ Fen Lisesi öğrencisi Kaniyenur Darı.

İl Milli Eğitim Müdürü Saim KUŞ tarafından birinci öğrencilere Dizüstü Bilgisayar, ikinci öğrencilere Bisiklet ve üçüncü öğrencilere Satranç Takımı takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Saim KUŞ, öğrencilere başarıların devamını dilerken bu başarıda emeği geçen İdareci ve Danışman Öğretmenler ile ARGE Birimi Öğretmenlerine katkılarından dolayı teşekkür etti. Saim KUŞ, ayrıca eğitimin sadece akademik başarılardan ibaret olmadığını öğrencilerimizin güzel sanatlar alanlarında olduğu gibi diğer alanlardaki bireysel kabiliyetlerinin de mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirterek bu tip sosyal ve kültürel faaliyetlerde aktif olarak yer alan öğrencilerimizin, aynı zamanda akademik başarılarının da yüksek olduğuna dikkat çekti.

 

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.