YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLSEM TANILAMA SÜRECİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![BİLSEM TANILAMA SÜRECİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_01/08162800_416256620_778903844281005_4439466311747852502_n.jpg)
il tanılama komisyonları tarafından 02 - 05 Ocak 2024 tarihleri arasında ilimiz geneli ilkokul yöneticileri, ilkokullarımızdaki rehber öğretmen/psikolojik danışmaları ile ilkokul 1.,2. ve 3. sınıf öğretmenlerimize özel yetenekliler ve BiLSEM tanılama süreci hakkında bilgilendirme toplantıları yapıldı. Toplantılara katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.
![08-01-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_01/k_08162835_416354156_778903867614336_4036275452045830195_n.jpg)
![08-01-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_01/k_08162830_416342241_778903457614377_3240157652936170177_n.jpg)
![08-01-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_01/k_08162826_416330586_778903800947676_311590908499524923_n.jpg)
![08-01-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_01/k_08162823_416322100_778903700947686_7154915573376512929_n.jpg)
![08-01-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_01/k_08162820_415958471_778903390947717_409960136820174542_n.jpg)