YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bozok'ta İklim Değişikliklerine Uyum Projesi Tamamlandı
![Bozok'ta İklim Değişikliklerine Uyum Projesi Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2024_07/02153517_whatsappimage20240702at14.47.19.jpg)
Yozgat İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Nurullah KORKMAN'ın proje yürütücülüğünü yaptığı, TÜBİTAK 4004 "Bozok'ta İklim Değişikliklerine Uyum: Bilim ve Teknoloji Entegrasyonlu Uygulamalar II" projesi kapsamında, Bozok Üniversitemizin öğretim üyeleri ve öğretmenlerimiz tarafından, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde verilen eğitimlerimiz tamamlanmıştır.