Çekerek Cumhuriyet İlk-Ortaokulu İnşaatına Ziyaret
![Çekerek Cumhuriyet İlk-Ortaokulu İnşaatına Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_06/24160335_491d7b5e-1c5c-46e3-9323-df7cad312ed5.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, İnşaat Emlak Biriminden sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih Erdoğan ve Çekerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Akkan eşliğinde Çekerek İlçemizde yapımı devam eden 8 derslikli Cumhuriyet İlk-Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin hizmetine açılacağını belirten Yazıcı, okulumuzun yapımında emeği geçen herkese ve desteklerinden dolayı tüm Devlet Ricalimize teşekkür etti.