YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Danışman Öğretmen Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 İlçe Milli Eğitim Müdürleri Danışman Öğretmen değerlendirme toplantısı Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Danışman Öğretmen Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı  Öğretmen Atama Daire Başkanı Sayın Bekir ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürü  Saim KUŞ ,Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer YAŞAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

24-02-2016

Mahkeme kararları, disiplin iş ve işlemleri konularını içeren değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Konuşan Daire Başkanı Sayın Bekir ERDOĞAN Danışaman öğretmen görevlendirilmesi ve aday öğretmen yetiştirilmesi süreci hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Ayrıca Daire Başkanımız Eğitim yöntemleriyle ilgili tecrübelerini paylaşarak iyi dilek ve temenniler de bulundu.

24-02-2016

İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ toplantı gündem maddeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Görüşülen gündem maddelerinin öneminden bahseden KUŞ her birinin ayrıntılı bir şekilde derinlemesine incelenmesi gerektiğini dile getirdi.

Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer YAŞAR ,Kurum Avukatları  ve Mesleki Eğitim Şube Müdürü Ömer BAŞOL’un da toplantı gündem maddelerinin görüşmesinin ardından toplantı sona erdi.

24-02-2016

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.