YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Davete İlk İcabet İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’tan Geldi

Milli Eğitim Vakfı 1/A sınıfı Öğrencileri okuma yazmayı öğrenmenin ardından’’İlk Mektup’’ adlı projeyi başlatarak kaybolan değerlerimizi yaşatmak istedi.
Davete İlk İcabet İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’tan Geldi

Milli Eğitim Vakfı 1/A sınıfı Öğrencileri okuma yazmayı öğrenmenin ardından’’İlk Mektup’’ adlı projeyi başlatarak bir çok yöneticiye mektup yazıp kaybolan değerlerimizi yaşatmak istedi.

29-02-2016

1/A sınıfı öğrencilerinden  Arzu Aybük AYNIOĞLU ise mektubuna şu şekilde başlamıştı; Sevgili Milli Eğitim Müdürüm Nasılsınız. Benim adım Arzu Aybük AYNIOĞLU .Ben Milli Eğitim Vakfı İlkokulu 1/A sınıfına gidiyorum.Okuma Yazmayı yeni öğrendim ,1 dakikada 43 kelime okuyorum.Çok mutluyum.

29-02-2016

Umarım yazımı beğenmişsinizdir. Öğretmenimiz sınıfta mektup etkinliği düzenledi. Benim babam öğretmen olduğu için ben de size yazmak istedim.Sizi sınıfımıza davet ediyorum .Gelirseniz çok mutlu olurum. Arzu Aybük AYNIOĞLU..

29-02-2016

Mektubu alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ 1/A sınıfını ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında öğrenciler ile sohbet ederek öncelikle Aybüke’ye bu nazik davetinden dolayı teşekkür etti ve şu sözleri ekledi ‘’Sevgili öğrenciler hepinizin okuma yazmasına çok sevindim artık hayatı anlama konusunda bir adım daha attınız. Güzel hikaye kitapları okuyarak farklı diyarlara yolculuk edeceksiniz.

29-02-2016

Bir de ileride büyüyüp çok güzel mesleklere sahip olacaksınız ve bu vatana millet hizmetler edeceksiniz.Büyümek için tabiki sütlerinizi içmeyi ihmal etmeyin.En kısa zamanda ziyaretinize tekrar geleceğim.’’ diyerek ziyaretine son verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu güzel etkinliğe imza atan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.