YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerlerimiz Özümüzdür Projemizin Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Değerlerimiz Özümüzdür Projemizin Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüzce yürütülen "Değerlerimiz Özümüzdür" Projesi kapsamında İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri öğretmenleri ve  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimizin katılımı ile toplantı yapıldı.

 İl Müftülüğümüz ile imzalanan " Eğitimde İşbirliği Protokolü '' kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmaların da değerlendirildiği toplantıya İl Müftümüz Ali Gülden ve Müdürümüz Yusuf Yazıcı başkanlık yaptı.

Toplantı da konuşan Müdürümüz, ailenin önemini vurgulayarak değerlerimizle ilgili çalışmaların ailelerle birlikte yürütülmesi, insana insan olmasının gereği olarak değer verilmesinin gerekliliğini vurgulayarak, değerlerimizin öğretiminde sevgi dilinin önemsenmesini belirterek, İl Müftümüz ve ekibine , eğitim camiamıza, katılımcılara , eğitime destek ve emek veren herkese   teşekkür etti. Toplantıda konuşan İl Müftümüz ise, bilgi ve davranışlar arasında çelişki olmasının olumsuz etkileri ve sonuçlarından bahsederek, hayata taalluk eden konulara ağırlık verilerek değerlerimizin içselleştirilmesi ve davranışa dönüşmesinin önemini vurgulayıp, eşgüdüm içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek katılımcılara ve emek veren herkese teşekkür etti. Toplantıda katılımcıların görüş ve önerileri alınarak çalışmalarla ilgili değerlendirmeler yapıldı. İl Müftümüze ve personeli ile toplantıya katılan ve katkı sunan eğitim camiamıza teşekkür ederiz.

01-12-202101-12-202101-12-202101-12-202101-12-2021

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.