YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Saha Ziyaretleri

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Saha Ziyaretleri
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Saha Ziyaretleri

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında 4.sü düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülleri" kapsamında  ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren Sorgun Mevlüde Ahmet Doğanay Fen Lisesi ve Yerköy Nurdoğdu Ortaokulu bakanlık değerlendiricileri tarafından ziyaret edilmiştir.

22-06-2016

Saha ziyaretleri kapsamında bakanlığı temsilen ilimizde bulunan Amasya ARGE temsilcisi Mustafa ÖRGÜT ve İstanbul ARGE temsilcisi Mahmut AYTEKİN’ i İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ makamında kabul etti.

22-06-2016

 Görüşmede Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödüllerinin önemi üzerine duran Sayın Saim KUŞ, saha ziyaretine kalan okullarımızı bir kez daha tebrik ettiğini ve projelerimizden başarılı sonuçlar beklediğini belirtti.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.