YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde 3 Bölge Birinciliği…

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde 3 Bölge Birinciliği…

Eğitim sisteminde kapsamlı bir şekilde yürütülen yeniden yapılanma çalışmalarının desteklenmesi ve eğitim ve öğretimin niteliğinin yükseltilmesi amacıyla dağıtılacak olan "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmıştır.

Elektronik ortamda yapılan değerlendirmeler sonucu 123 çalışma saha ziyaretine kalma başarısı göstermiştir.123 çalışma içerisinden İlimiz Aydıncık - Aydıncık Ortaokulu, Yenifakılı - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Yerköy - Nurdoğdu Ortaokulu Saha ziyaretine kalmıştır.

Ülke genelinde saha ziyaretleri sonucunda 89 çalışma Bölgesel Birincilik Ödülü almaya hak kazanmıştır. Bu çalışmalar arasında ilimiz okullarından Aydıncık - Aydıncık Ortaokulu “Ben De Gördüm” Projesi ve “Sorumluluğu Birlikte Taşımalıyız” Projesi ile Yenifakılı - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ise  “Kork benden TEOG sınavı (Birlikten Kuvvet Doğar)” projesi ile Orta Anadolu Bölge Birinciliğine hak kazanmıştır.

 

Projede emeği geçen tüm çalışanlarımızı tebrik eder başarılarının daim olmasını temenni ederiz.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.