YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) Eğitimleri Devam Ediyor

Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)  Eğitimleri Devam Ediyor

Okul müdürlüğünün öne çıkan görev alanlarını (misyonunu) yeniden ele almak ve bu bağlamda ortak bir anlayış ve uygulama çerçevesinde;  yöneticilerin mesleki bilgi, beceri ve tutumlarına katkı sağlamak ve yönetimsel alanda daha donanımlı hale getirmek amacıyla Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüz tarafından "Eğitim Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)" geliştirilmiş ve uygulanmaya başlanmıştır.

20. Millî Eğitim Şûrasında alınan tavsiye kararları gereğince; öğretmen ve yöneticilerimizi geleceğin bilgi, beceri, tutum, teknik bilgi ve uygulama becerilerini geliştirmek amacı ile öğretmenin güçlendirilmesi, yetenek yönetimi, başarı farklarının azaltılması, etkili iletişim gibi geniş bir platformda bilgilendirme seminerleri Yozgat Bozok Üniversitesi ve Müdürlüğümüz arasında yapılan "işbirliği protokolü" kapsamında akademisyen ve alanında uzman personelin sunumu ile gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda; 2. modül eğitimleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı'nın katılımı ve Yozgat Bozok Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Çağlar ÖZDOĞAN hocamızın sunumuyla  Şehit Fuat Bahadır Buharalıoğlu Anadolu Lisesi Konferans Salonunda okul müdürlerimize yönelik gerçekleştirildi.

Program içeriğinin oluşturulması ve sunumunda emek veren, katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.

19-12-202219-12-202219-12-2022

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.