YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimci-Yazar Sait ÇAMLICA Yozgat’ta Yüreklere Misafir oldu

Sayın Valimizin destekleriyle , İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde Eğitimci-Yazar Sait ÇAMLICA Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi Salonunda konferanslarına başladı.
Eğitimci-Yazar Sait ÇAMLICA Yozgat’ta Yüreklere Misafir oldu

Sayın Valimizin destekleriyle , İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde Eğitimci-Yazar Sait ÇAMLICA Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi Salonunda konferanslarına başladı.

Konferanslar ,Öğrencilerimize ‘’ Başarı ve Motivasyon’ ’öğretmenlerimize’’ Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli ’’ ,Ailelere ise ‘"Çocuk Eğitiminde Anne Baba Sorumluluğu ve  “ Geleceğin Çocukları Nasıl Yetiştirilmeli”  "  konulularında 3 bölümden oluşmaktadır.

Öğrencilerimize verilen Konferansta konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI , ’’Yozgat’ımızın hanımefendi ve beyefendi gençleri  sizler, evlerimizin neşesi, göz nurumuz ve göz aydınlığımızsınız. Biz ,geleceğimizin teminatı olan siz gençlere çok güveniyor ,inanıyor ve gurur duyuyoruz. Sizleri her konuda yetiştirmek, şekillendirmek, hem bedenen, hem ruhen geleceğe daha güzel hazırlamak bizler için öncelikli bir sorumluluktur. Bizler bu sorumluluğu ifa ettiğimiz sürece, mutlu olacağız. Sizler için düzenlendiğimiz konferanslarımız bundan sonraki süreçlerde de devam edecektir. İnanıyorum ki bu konferanslar sizlere ve hayata dair çok şeyler katacak. Sizleri çok değerli yazarlarımızla tanıştırmak, onlarla hemhal ettirmek, bizlerin aslı görevleri arasındadır. Bu konferanslarda yazarlarımızdan öğrendiğiniz bilgiler yaşamınızda, sorunlarla karşılaştığınızda çözmeye fayda sağlayacak bilgilerdir. Ailelerinize de okullarımız aracılığıyla davetiyeler gönderdik. Yarın saat 19:00 da ailelerinizi de konferansa bekliyoruz. Şimdiden konferansımızın hayırlara vesile olmasını diliyor ,katılımlarınızdan dolayı sizlere ve bizleri kırmayıp konferans davetimizi kabul ettiği için Eğitimci-Yazar Sait ÇAMLICA hocamıza teşekkür ediyorum ‘’dedi.

   Öğrencilerimize yönelik olan  “Başarı ve Motivasyon ” konferansında konuşan Eğitimci, Yazar Sait Çamlıca yaklaşık 90 dakika çok keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Başarı için motivasyonun gerekliliği üzerinde duran Yazar Çamlıca, hiçbir başarının çalışmadan kazanılamayacağı, bedel ödemeden hiçbir şeyin elde edilemeyeceğini vurgulayarak, öğrencilere teknolojinin, bilgisayarın, cep telefonunun, internetin, sosyal medyanın esiri olmayın. Onu her zaman kontrol altında tutun. Bol okuyun, öğrendiklerinizi tekrar edin, yaptığınız iş de dürüst olun, kendinizi geliştirin. Çünkü ilerde sefasını da siz çekeceksiniz, cefasını da dedi. Öğrencilere başarının ve hedeflere ulaşmanın yollarını esprili bir dille anlatan Yazar Çamlıca, program bitiminde ilimizin öğrencilerine konferansı çok dikkatli bir şekilde dinledikleri için teşekkür ederek konferansını sonlandırdı.

Her konuda desteklerini bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize ,katkılarından dolayı Sait ÇAMLICA’ya ve katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.