YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Esenli Bilal Şahin Huzurevinden Huzur Dolu Sergi

Yozgat Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve Esenli Bilal Şahin Huzurevi sakinlerinin ürünlerinin de olduğu sergi coşkulu bir törenle açıldı.
Esenli Bilal Şahin Huzurevinden Huzur Dolu Sergi

Yozgat Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve Esenli Bilal Şahin Huzurevi sakinlerinin ürünlerinin de olduğu sergi coşkulu bir törenle açıldı.23-05-2016

Sergiye İl Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih ERDOĞAN ,İl Kültür Turizm Müdürü Lütfü İBİŞ , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İbrahim YÜCEL ve halk katılım gösterdi.


23-05-2016
Sergi açılışı sırasında konuşan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih ERDOĞAN ‘’ Eğitim insan doğumunda başlayıp ölünceye kadar devam eden bir süreçtir .Eğitim dediğimizde sadece okullar akla gelmemeli. Görüldüğü üzere huzurevinde dahi eğitim öğretim faaliyetleri devam edip bu şekilde güzel sergiler ile meyvesini vermektedir. Huzurevi sakinlerinin bizler için yapmış olduğu ürünler gerçekten çok anlamlı ve bir o kadar da değerli.

23-05-2016Aynı zamanda bu sergi bize eğitim ve öğretimin yaşının olmadığının bir kanıtıdır.

Bu serginin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür eder daha nice sergilerde görüşmeyi dilerim    ’ ’dedi.

23-05-2016

Esenli Bilal Şahin Huzurevi bahçesinde gerçekleşen sergi protokol üyelerinin kurdele kesme törenin ardından tanıtıma açıldı. Ayrıca Yozgatlı hayırsever iş Adamı Bilal Şahin Bey ise kurs giderleri ile ilgili maddi anlamda serginin oluşmasına destek sağladı.

23-05-2016

Halk tarafından da büyük ilgi gören sergi konukların stantları gezmesi ile son buldu.

23-05-2016

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.