YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ESER Spor 66 Projemizle Öğrencimiz Bilek Güreşinde
![ESER Spor 66 Projemizle Öğrencimiz Bilek Güreşinde](/meb_iys_dosyalar/2021_12/29173655_269934458_1741884486005457_7222159738563639350_n.jpg)
Sorgun Şehit Yılmaz Oğuzhan Kula Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencimiz Ahmet Eren Tekin, Kırıkkale'de düzenlenen Bilek Güreşi İç Anadolu Bölge Şampiyonasında; 50 kg Sağ Bilekte Bölge Birincisi olmuştur. 19 Şubat'ta Türkiye finallerinde Uşak'ta İlimizi ve okulumuzu temsil edecektir. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.