YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi BT Rehberliği Görevi Başvuruları

     2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı "FATİH Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" görevlendirmesi yapılacak olup, başvurular aşağıda belirtilen şekilde alınacaktır.

-Halihazırda kadrolu olduğu okulda bulunan öğretmenlerimiz dilekçelerini okullarına elden teslim ederek başvuracaklardır.

-İl dışında bulunan öğretmenlerimiz dilekçelerinin tarayıcıdan geçirilmiş bir suretini, MEBBİS’te mevcut olan e-postaları üzerinden okullarının kurumsal mail adreslerine göndererek başvuru yapacak, okullarımız e-posta yoluyla gelen dilekçeleri işleme koyacaklardır.

-Başvuru yapacak olan tüm öğretmenlerimiz dilekçelerini ayrıca fatihyonetici66@meb.gov.tr adresine gönderecekler, e-postada hangi okulda çalışmak istediklerini ayrıca belirteceklerdir.

     Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü´nün ekte mevcut olan ilgi yazısında belirtilen görevlendirme şartlarına uygun olan öğretmenlerimizin, yukarıda belirtilen şekilde 19/09/2016 Pazertesi gününe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

     

     Başvuru formu ve ilgili yazılar için tıklayın..

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.