YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Galata Sağlık Spor Kulübü Yozgat Kadın Futbol Takımından Sürpriz Ziyaret

Galata Sağlık Spor Kulübü Yozgat Kadın Futbol Takımı İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’ a sürpriz bir ziyarete bulundu.
Galata Sağlık Spor Kulübü Yozgat Kadın Futbol Takımından  Sürpriz Ziyaret

        Galata Sağlık Spor Kulübü Yozgat Kadın Futbol Takımı İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ’ a sürpriz bir ziyarete bulundu.

Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden İl Mili Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ; kendilerine çok güvendiğini ilimizde kız futbol takımının öncüleri olduğu için kendilerine ve hocalarına şükranlarını dile getirdi.

        Sözlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ,öğrencilere çok güvendiğini , gerekli her türlü desteğini İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak verileceğini söyledi. Sporun insan hayatında öneminin büyük olduğunu ve gelecekte hepsini spor ve kariyer anlamında da çok iyi yerlerde görmek istediğini  söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ,önümüzde ki gerçekleşecek olan müsabakalarını izlemek istediğini dile getirdi.

        Kulüp başkanı Soner Tumgan, Yozgat’ın kadın futbol takımının 3. Ligde Yozgat’ı temsil etmeye hak kazandığını ve bunu en iyi şekilde değerlendireceklerini belirterek,’’ Yetiştirecekleri sporcuları öncelikle milli takımlara göndermek ya da spor akademilerine hazırlayıp onları öğretmen , spor uzmanı olmalarının yolunu açmak istediklerini ifade eden Tümgan, “Türkiye Genç kızlar futbol turnuvasına katılarak , Yozgat’ı TFF kadınlar l 3. Liginde mücadele etme hakkını kazandıklarını bütün bunları yaparken sağlıklı ve güvenli ortamda onları eğitmek istiyoruz. Bunun içinde alanında uzman pedagojik formasyona sahip spor uzmanlarıyla hareket edip başarıya ulaşmış modelleri uygulamaya çalışacağız’’ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ Kulüp Başkanı Soner TÜMGAN’a , Yönetim Kurulu Üyeleri Çetin MERMERTAŞ’ a ve Eren KURBAN’ a teşekkürlerini sunarak sohbet sonunda kendi elleriyle sporculara çikolata ikram etti ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirtip başarılar diledi.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.