YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geleneksel Çocuk Oyunları, Yeteneklerin Keşfi" Projesi

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Yozgat Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında "Geleneksel Çocuk Oyunları, Yeteneklerin Keşfi" projesi için protokol imzalandı.


 

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Yozgat Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında "Geleneksel Çocuk Oyunları, Yeteneklerin Keşfi" projesi için protokol imzalandı.

03-03-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü baş öğretmen toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ, Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan GÜNEŞER, Okul Müdürleri ve İl Gençlik Spor Müdürlüğü antrenörleri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ‘’Gerçekten eksikliğini yaşadığımız bir alanda gerçekleştirilmiş bir proje oldu. Öğrencilerimiz bu proje sayesinde kültürünü ,değerlerini öğrenmiş olacak aynı zamanda yeteneklerini keşfedip bu doğrultuda yeteneğinin olduğu spor dalında kendini geliştirmiş olacak. Sonuç olarak baktığınızda ise geleceğimizin sporcularını yetiştirmiş olacağız. Ben başta İl Gençlik Spor Müdürü Oğuzhan GÜNEŞER’e ve projenin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim ‘’dedi.

03-03-2016

Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan GÜNEŞER " Öncelikle İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ´ a proje desteğinden ve proje ortağı olduklarından dolayı teşekkür ediyorum. Proje kapsamında İlimiz genelinde faaliyet gösteren İlk Okullarda Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan antrenörleriniz tarafından unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunlarımızın tanıtımları  ve  yetenekli sporcuların keşfi yapılacak. Şimdiden projeye katılan tüm Okul Müdürlerimize, Öğretmenlerimize ve Antrenörlerimize başarılar diliyor, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak yanlarında olduğumuzu belirmek istiyorum" dedi. 

03-03-2016

         Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan  Antrenörlerin ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan Okul Müdürlerinin bir araya gelmesiyle gerçekleştirilecek olan proje toplamda 2 yıl sürecek olup, Yozgat genelinde bulunan ilk okullara da uygulamaya konulacak.

 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.