Genç Kızlar A Grubu Müsabaka Özeti
2014-2015 Eğitim - Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında yapılan Genç kızlar A Grubu müsabakalarında 5 gruptan çıkan finalist takımlar yarı finalde 18/12/2014 tarihinde karşılaşmışlardır.![Genç Kızlar A Grubu Müsabaka Özeti](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_31114316_img_0989.jpg)
2014-2015 Eğitim - Öğretim yılı Okul Sporları kapsamında yapılan Genç kızlar A Grubu müsabakalarında 5 gruptan çıkan finalist takımlar yarı finalde 18/12/2014 tarihinde karşılaşmışlardır.
Gruplarında 1. olan takımlar :
Yozgat Grubu - Genç Kızlar A - Yozgat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yozgat Grubu - Genç Kızlar A - Halide Edip Adıvar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yerköy Grubu - Genç Kızlar A - Yerköy İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sarıkaya Grubu - Genç Kızlar A - Çayıralan Çok Programlı Anadolu Lisesi
Sorgun Grubu - Genç Kızlar A - Sorgun Türk Telekom Anadolu Lisesi
Finalde yapılan müsabakalar sonucunda Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iki rakibini de 3-0´lık sonuçlarla yenerek il birincisi olmuş ve ilimizi il dışında temsil etmeye hak kazanmıştır.