YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Yazarlarımızdan Tarihe Işık Tutacak Bir Eser

Genç Yazarlarımızdan Tarihe Işık Tutacak Bir Eser

Fatma Temel Turhan Ortaokulu öğrencileri; Meryem Azra Şencan, Bilge Han, Ecrin Arslan, Rümeysa Uçak, Okul Müdürü Vedat Demirel ve danışman öğretmeni Mühibe Akyıldız ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hasan Arun eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak'ı ziyaret edip yazmış oldukları ''Zamanda Kültürel Yolculuk ''adlı eserlerini hediye etti.

Yazdıkları eserde unutulan, unutulmaya yüz tutmuş ve yaşatılan değerlerimiz; karakterler, mimarı yapılar, semboller, deyimler ve atasözleri konularında araştırma yapıtlıklarını ve bunu kitap haline dönüştürdüklerini ifade eden öğrencilerimizi tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Altınkaynak eserin oluşmasındaki desteklerinden dolayı okul müdürümüze ve danışman öğretmenimize teşekkür etti.

                Yazabilmenin üstbilişsel bir beceri olduğunu dile getiren Müdürümüz öğrencilerimize yazmaktan asla vazgeçmeyin tavsiyesinde bulunarak yazarlık hayatlarında başarılar diledi.

15-02-2024

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.