YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Merkez Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ başkanlığında ilimiz merkez okulları müdürleri ile Yozgat Anadolu Lisesi Toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yapıldı.
İlimiz Merkez Okul Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplantı da İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ; okulların temizliği ,destekleme kursları ,kılık kıyafet,tasarruf ,sosyal faaliyetler ,Öğretmenlerin derse giriş çıkışları başlıklı gündem maddelerinden bahsederek yapılacaklar ve alınacak tedbirler hakkında merkeze bağlı Okul Müdürlerimize bilgiler verdi.

09-12-2015

 

Eğitim denilince sadece ders çalışmak akla gelmemeli diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ‘’Öğrencilerin her türlü sosyal faaliyetlere katılımının sağlanması gerekir.Okullar öğrencilerimizin ikinci evidir ve bu evde öğrencilerimizin temiz bir ortamda kılık ve kıyafetlerine dikkat edilerek tertip ve düzen içinde eğitim görmeleri sağlanmalıdır’’ dedi.

09-12-2015

Destekleme kurslarının bu dönemde öğrencilerimiz için çok yararlı olduğunu hatırlatan İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ ’’ Kurslara katılımın en üst seviyede olması için gerekli tedbirlerin alınıp öğrencilerimizin destekleme kurslarına teşvik edilmesi gerekir’’ dedi

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Saim KUŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer YAŞAR ,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih ERDOĞAN ,İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Metin HALICI , Ömer BAŞOL ,Halil GÜREL ve Merkeze bağlı Okul Müdürlerimiz Katıldı.

Okul Müdürlerimizin taleplerine cevap veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ iyi dilek ve temennilerle toplantıyı sona erdirdi. 

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.