YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri aylık değerlendirme toplantısı Şefaatli ilçemiz Aile Yaşam Merkezinde yapıldı.
İl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saim KUŞ başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

09-02-2016

Toplantı öncesi ilçeyi ziyaret eden Saim KUŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer YAŞAR ve Müdür Yardımcısı Danyal KOCABEYOĞLU ile beraber İlçe Kaymakamı Sayın Çağlayan AYDIN´ı ve Belediye Başkanı Zeki BOZKURT´u makamında ziyaret etti.

09-02-2016

Daha sonra İsmail Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ okulu gezerek bir süre öğrenci ve öğretmenler ile sohbet etti.

09-02-2016

Okul ziyaretinin ardından toplantıya geçilerek gündemdeki konular görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim KUŞ´un yaptığı genel bir değerlendirmeden sonra , sınavların yoğun olduğu bir döneme geçildiğini, devamsızlıkların takibini sosyal ve kültürel etkinliklerin aktif bir şekilde geçirilmesini istedi.Daha önceden tespit edilmesini istediği okul onarımlarının ve ihtiyaçları hakkında yapılması gereken kararlar alındı. Ardından doğalgazsız okullar hakkında gerekli çalışmaların yapılmasını isteyerek toplantı öğretmen ihtiyacı ve taşımalıların planlanması konuları görüşülerek karara bağlandı.                                                                         

 09-02-2016

Toplantıya ev sahipliği yapan Şefaatli İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay YILMAZ ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.