YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞERLERİMİZ ÖZÜMÜZDÜR PROJESİ UYGULAMAYA KONULDU

DEĞERLERİMİZ ÖZÜMÜZDÜR PROJESİ UYGULAMAYA KONULDU

Öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yansıra duygusal gelişimlerini de destek olmak, Milletimiz tarafından benimsenmiş kültürel mirasımızı öğrencilerimize benimseterek onların bilgilerin davranışa dönüştürerek hem kendileri hem de toplum için daha da faydalı olmalarını sağlamak amacıyla ‘’Değerlerimiz Özümüzdür ‘’ projesi ilimiz genelindeki tüm eğitim kurumlarında uygulamaya konulmuştur.

Proje kapsamında öğrencilerimize; yaşlılara saygı, büyüklere saygı küçüklere sevgi çevremizin korunması ve çevre bilinci, Türkçemizin etkili ve güzel konuşulması, hastaları ziyaret, yaşlıları ziyaret, trafik ve toplumsal kurallara uyulması, dayanışma, yardımseverlik ,vatan sevgisi ,bayrak sevgisi genel başlıklarında yer alan değerlerimizle ilgili çalışmalar yapılarak öğrencilerimizin bu konulardaki gelişim süreçleri izlenecektir.

Daha mutlu ve huzurlu bireyler ve toplum için değerlerimizin uygulanarak yaşatılması amacıyla herkesin üzerine düşeni yapması kanaatiyle projemizin amacına ulaşması için azami derecede gayret sarfedilecektir.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.