YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI başkanlığında 22.11.2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Yöneticileri ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin  katılımıyla İlimiz geneli eğitimi değerlendirme toplantısı Merkez Milli Eğitim Müdürlüğü Sürmeli Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıda Müdürlüğümüz birim amirlerinin sunumları ve paylaşımları, bir önceki toplantıda alınan kararlarla ilgili çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı.

Gündem Maddelerinden ; Ders Yılı Başından İtibaren Yapılan Çalışmaların Değerlendirilmesi.2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında Yapılan Çalışmalar,   İlimizde Uygulanan ''Değerlerimiz Özümüzdür'', ''Hepimiz Başarılıyız'' , ''Sosyal Okulum Projesi''  Kapsamında Yapılan Çalışmalar, DYK Kursları ve Akademik Başarının Artırılması İle İlgili Yapılan Çalışmalar , Okul Sporları İle İlgili Çalışmalar, Velilere Yönelik Yapılan Seminer ve Konferans Çalışmaları, Okul ve Kurumlara Yönelik Yapılan Rehberlik ve Denetimler,2020 LGS Yerleştirmeleri İle İlgili Planlama Çalışmaları, Hayat Boyu Öğrenme Kapsamında Yapılan Çalışmalar,  Kurumsal İletişim, Kurum Kültürü ve Kurum İklimi ve Tasarım Beceri Atölyeleri İle İlgili Çalışmalar  hakkında görüşülerek gerekli istişareler yapılıp kararlar alındı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI İlimiz eğitimine katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür edip, iyi dilek ve temennilerle toplantıyı sonlandırdı.

22-11-201922-11-201922-11-2019

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.