YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Mustafa Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz Kariyer Günü Programı Düzenledi

Şehit Mustafa Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz Kariyer Günü Programı Düzenledi

Şehit Mustafa Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde mezun öğrenciler mevcut öğrencilere hitap ettiler.

Eski adıyla Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'nden mezun olan ve değişik sektörlerde meslek hayatlarını sürdüren mezun öğrenciler deneyimlerini ve okul anılarını yeni öğrencilerle paylaştı.

Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ,okulumuzun eski mezunları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Etkinliği düzenleyen Okulumuz Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Vildan Dursun, okuldan mezun olduktan sonra değişik sektörde ve meslekte başarılı çalışmalarıyla bilinen mezunları 'Kariyer Günleri' adıyla okulda ağırladıklarını belirtti. Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ise mezun olup iş hayatında başarılı işlere imza atan mezunları okulda ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. ,

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı ise mesleklerin popülerliği ve kazandırdığı paradan ziyade özüne bakmanın, özüne odaklanmanın doğru olacağını, öğrencilerin mezunları bu çerçevede dinlemesi gerektiğini söyleyerek , bu güzel programın hazırlanmasında emeği geçen, katılım ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Etkinlikte mezun öğrenciler okula kayıt süreçlerini, öğrendiklerini ve iş hayatındaki durumlarını kapsamlı bir şekilde anlattı.

 Programın sonunda mezun öğrencilere plaket takdimi gerçekleşti ve mezun öğrenciler okudukları sınıfları gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

07-01-202007-01-202007-01-202007-01-202007-01-202007-01-2020

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.