YOZGAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yiğitler Şehri Yozgat'ın eTwinning Başarısı

Yiğitler Şehri Yozgat'ın eTwinning Başarısı

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak yürütülen eTwinning faaliyetleri kapsamında, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Yozgat'ta yapılan eTwinning projeleri Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

Geçtiğimiz yıl kalite etiketi alan proje sayısı 52 iken, bu yıl  64 proje kalite etiketi almaya hak kazanmıştır. Her yıl artan proje sayısı ile ilimizdeki okullarla ülkemizde ya da Avrupa'da okul ortaklıkları kurulmakta, bilişim teknolojileri eğitim öğretim faaliyetlerinde daha etkin kullanılmakta ve e-Güvenlik eğitim sürecine entegre edilmektedir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı  eTwinning İlimizde yapılan projelerin artışı ve sağlanan başarıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, eğitime daima verdiği desteklerden dolayı başta Sayın Valimiz Ziya Polat'a, öğrencilerimizi akademik anlamda zenginleştirerek, çoklu düşünme becerisini geliştiren aynı zamanda okullarımızın isimlerini  hem Avrupa'da hem de Türkiye'de duyuran değerli yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ettiğini ifade etti.

Karatepe Mah. H.Ahmet Yesevi Cad. No57 Yeni Valilik Hizmet Binası Kat 2 66100 YOZGAT - 0 354 280 66 00 280 66 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.